Telefon
WhatsApp
İnstagram
Bursa İşitme Cihazı

Bursa İşitme Cihazı

Bursa İşitme Cihazı

Bursa işitme cihazı satış, teknik servis ve uygulama merkezi olan firmamız, işitme sorunu yaşayan bireylere ücretsiz işitme testi yaparak uzman personellerimiz ile en uygun cihaz kullanımını sağlamaktadır. İşitme kaybı, gürültülü bir ortama maruz kalma, enfeksiyon yada genetik nedenlere bağlı olarak ortaya çıkabilmektedir. Genellikle Hastanelerin kulak burun boğaz (KBB) bölümlerine giderek gerekli kontrollerin yapılması ile işitme kaybının nedenleri anlaşılmaktadır. Yapılan tetkik ve kontrollerin sonucunda işitme kaybı tespit edilmesi ve işitme cihazı kullanımı tavsiye edilmesi durumunda bizleri tercih edebilirsiniz. Firmamızda işitme cihazı olarak çeşitli markalarda ürünlerimiz bulunmaktadır.

En İyi İşitme Cihazı Markaları

Audio Service: Bir Alman markası olan audio service işitme cihazları, gelişen teknolojiyi takip ederek 100’ den fazla ürün çeşitliliği ile işitme sorunlarını ortadan kaldırmaya çalışmaktadır.

Anaton: Kulakta görünmeyen dip kanal cihazlardan, kulak arkası cihazlara kadar alternatif  işitme cihazı çeşitleriyle, işitme ve duyma dünyanızı yeniden dizayn etmeye çalışmaktadır.

Audiobel:  Daha iyi işitme konforu yaşamak için çeşitli işitme cihazları üretmektedir.

Helix Hearing: Üstün yenilikçi çözümleri ile işitme sorunu yaşayan bireylerin yaşam kalitelerini işitme cihazları ile yükselmesine yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Diğer:Siemens, Resound, Earnet, Widex, Zounds, Beltone, Starkey, Unitron, Interton

İşitme cihazı ürünlerimiz için işitme cihazı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İşitme Cihazı Fiyatı Ne Kadar?

İşitme cihazı fiyatları marka, model ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Her bireyin işitme zevki farklı olmasından dolayı işitme cihazı markaları da gelişen teknoloji ile birlikte farklı modeller üretmektedir. Yaş, kulakların biyometrik yapısı, kulak kepçesi,kulak kanalı ve kulak zarı yapısı sesin oluşmasında etkili olmaktadır. Bu ve benzeri sebeplerden dolayı işitme cihazlarında fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Bursa işitme cihazı satış, teknik servis ve uygulama merkezi olarak herkesin erişebileceği uygun fiyatlarımız hizmet vermekteyiz. işitme cihazı fiyatları hakkında detaylı bilgi vermek ve ücretsiz işitme testi uygulamamız için sizleri ofisimize beklemekteyiz.

Bursa İşitme Cihazı Pili

Günümüz işitme cihazı pillerine e-ticaret sitelerinden, medikallerden, eczanelerden ve işitme cihazı firmalarından temin edebilirsiniz. Ancak satın aldığınız pillerin cihazınız ile uyumlu olup olmadığını, marka ve modeline göre uygunluğuna dikkat etmelisiniz. Pil gücüne, adedine ve saklama koşullarına göre işitme cihazı pil fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Genel olarak 6’ lı satılan pillerin fiyatları 25 TL – 45 TL arası değişmektedir. . Bursa ilinde ikamet eden bireyler firmamızı ziyaret ederek işitme cihazı pilini temin edebilirler. Ayrıca başka il ve ilçe ikamet ediyor olsanız da sitemizin işitme cihazı pili sayfasında uygun olan pili sipariş verebilirsiniz. 24 saat içerisinde kargoya vererek sizlere ulaştırabiliriz.

Bursa İşitme Cihazı Aksesuarları

İşitme cihazı kullanan bireylerin ihtiyaçları doğrultusunda firmamız tarafından tedarik edilen aksesuarlar ile kullanımlarınızı kolaylaştırıyoruz. İşitme cihazı tutucu, işitme cihazı kılıfı ve bakım ürünlerimizi memnuniyetiniz ölçüsünde sizlere sunuyoruz.


Hizmetlerimiz

Bursa işitme cihazı satış, teknik servis ve uygulama merkezimizde işitme cihazı satışı, ücretsiz işitme testi, marka ve modeli ne olursun işitme cihazlarının bakımı, tamiratı ve değişimi ile çeşitli aksesuarların temini yapılmaktadır. Yılların vermiş olduğu deneyim, tecrübe ve uzman ekibimiz ile hizmet vererek işitme cihazları ile ilgili tüm sorularınıza cevap vermek ve yaşam kalitenizi arttırmak için beklemekteyiz.

Bursa İşitme Cihazı Uygulama Merkezimiz geniş işitme cihazı ürün yelpazesi ve uzman teknik servisi ile hizmet vermektedir. Bizlere her türlü sorunlarınız için 0224 225 54 52 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Kartanesi işitme cihazı firması olarak yaşam kalitenizi artırmak için çalışıyoruz.

Sosyal medya sayfalarımız: instagram facebook 

Not: Bursa İl Sağlık Müdürlüğü İşitme Cihazları Merkezi

Paylaş: